Profesjonalne
pranie i
czyszczenie

Partner w utrzymaniu czystości

Specjalizujemy się w czyszczeniu oraz sprzątaniu specjalistycznym. Świadczymy usługi takie jak: czyszczenie tapicerki meblowej jak i samochodowej, czyszczenie dywanów i wykładzin dywanowych oraz czyszczenie wszelkiego rodzaju posadzek.  Usługi świadczymy dla firm jak i Klientów indywidualnych. Posiadamy specjalistyczny sprzęt najwyższej klasy przez co charakteryzuje nas szybki czas schnięcia czyszczonych powierzchni.

Wykonujemy zlecenia na terenie województwa kujawsko - pomorskiego oraz wielkopolskiego.

Atutem naszych usług jest SZYBKI CZAS SCHNIĘCIA

Pranie tapicerki meblowej

Zapraszamy do skorzystania z usługi czyszczenia tapicerki meblowej. Oferujemy pranie zestawów wypoczynkowych, narożników, wersalek, tapczanów, sof, krzeseł, puf oraz innych obić tapicerskich w domu. Specjalizujemy się także w praniu krzeseł konferencyjnych i foteli biurowych dla firm.

więcej

Pranie tapicerki samochodowej

Zapraszamy do prania tapicerki samochodowej zarówno auta osobowe, dostawcze, busy 7-9 osobowe jak i auta ciężarowe. Usługę wykonujemy w naszym punkcie (auta osobowe, dostawcze, busy) lub u Klienta, jeżeli jest dostęp do wody oraz prądu.

więcej

Pranie dywanów

Oferujemy pranie dywanów sztucznych oraz naturalnych. Czyszczenie przeprowadzamy dla dywanów z krótkim oraz długim włosem (tzw. shaggy).

więcej

Pranie wykładzin dywanowych

Jedną z naszych działalności jest pranie wykładzin dywanowych. Usługi wykonujemy w biurach, lokalach użytkowych oraz w domach i mieszkaniach prywatnych. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem przeznaczonym do prania wykładzin wszelkiego rodzaju.

więcej

Czyszczenie posadzek

Do czyszczenia posadzek posiadamy specjalistyczny sprzęt oscylacyjną szorowarkę jedno tarczową, która przywraca posadzką nowy stan BEZ STOSOWANIA ŚRODKÓW CHEMICZNYCH.

więcej
Image
Image
© 2018 JoomShaper, All Right Reserved